“Yenilikçi çizgisini sektördeki deneyimi ile birleştiren VURALHAN GRUP sektöründe Kırıkkale’nin en büyük inşaat firmaları arasında olmayı başaran bir işletmedir.”


VURALHAN GRUP tarihçemiz,

Ticaret hayatımıza 1992 li yıllarda Türkmenoğlu Petrol Ürünleri İnşaat Taahhüt Temizlik Ticaret Limited Şirketi adı ile başlamış, akaryakıt istasyon işleri, akaryakıt taşımacılığı, tanker işletmeciliği alanlarında Ankara – Kırıkkale ve İç Anadolu’da faaliyet göstermiştir. 2006 yılında Vuralhan İnşaat Petrol Turizm Medikal Temizlik Gıda İhracat İthalat Sanayi Ticaret Limited Şirketini ve 2014 yılında YVK İnşaat Petrol Sarrafiye Nakliyat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurarak akaryakıt hizmetleri dışında inşaat taahhüt işlerine başlamıştır ve VURALHAN GRUP ismi ile markalaşmıştır.

Yılların tecrübesi ve 20 yılı aşkın başarı hikayesi ile Türkmenoğlu ile başlayıp, Vuralhan, sonra da YKV ile özellikle TÜRKİYE GENELİ KAMU KURUMLARINDA; İnşaat, Taahhüt, Mıcır, Yol yapımı, Köprü Yapımı, Alt Yapı ve Alt Yapı Hizmetleri, Akaryakıt ve Akaryakıt Taşımacılığı, Tanker İşletmeciliği ve Akaryakıt İstasyon İşletmeciliğinde sektörlerinin lider kuruluşu olmayı başaran VURALHAN GRUP kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Ankara ve Kırıkkale’nin saygın markası arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor…

Yenilikçi çizgisini sektördeki deneyimi ile birleştiren VURALHAN GRUP sektöründe Kırıkkale’nin en büyük inşaat firmaları arasında olmayı başaran bir işletmedir.

Tarihçe;

VURALHAN GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Denizhan Vural;

Türkmenoğlu Petrol Ltd. Şti. Hacı Vural tarafından kurulmuş ve bu günlere gelmesinde büyük katkılar sağlamıştır. Hizmet odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan VURALHAN tüm hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

“1992 yılında Kırıkkale’de Türkmenoğlu isimli firmamızda benzin istasyonu üzerine Ticaret hayatımıza Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Hacı Vural ile başladık. Onursal Başkanımız Hacı Vural, Türkmenoğlu’nun daha sonra Vuralhan’ın ve YVK’nin bu günlere gelmesinde büyük katkılar sağlamıştır. Onursal Başkanımız Hacı Vural, Türkmenoğlu ile Özellikle tüm TÜRKİYE GENELİ’NDE ve tüm KAMU KURUM’LARINDA akaryakıt ihaleleri, alımları üzerine tüm firmaları kıskandıracak başarılar göstermiştir.

İlerleyen yıllarda akaryakıt taşımacılığı, tanker işletmeciliği ile işlerimizi büyütmeye başladık. 2006 yılında Vuralhan inşaat şirketimizi son olarak ta 2014 yılında YKV Petrol inşaat firmamızı kurduk. Vuralhan inşaat şirketinin kurulması ile inşaat ve inşaat taahhüt işlerine başladık. Birçok alt yüklenici firmalar ile çalışmaya başladık. Tüm bu hizmetleri tek çatı altına topladığımız VURALHAN GRUP ismi adı altında gerçekleştirmeye başladık. Grup Şirketi olarak Kurumsallığa ilk adımımızı VURALHAN GRUP olarak atmış olduk.

VURALHAN GRUP 2006 yılında kurulmuş çok genç bir şirkettir. Onursal Başkanımız Hacı Vural’dan aldığımız bayrağı daha üst çıtaya yükseltmek için VURALHAN GRUP olarak çok çalıştık. Eskişehir’de Hava ve Kara Şehitliği Anıt yapımı bizlerin iftiharı olmuştur. Daha sonra Türkiye geneline yayılarak özellikle Ankara, İç Anadolu ve Kırıkkale içinde tüm KAMU KURUMLARINA hizmet etmeye başladık. Özel Sektör ve Kamu Kurumlarına yönelik inşaat hizmetlerimiz ilerleyen yıllarda da devam edecektir.

Ankara, Kırıkkale ve çevre illerde gerçekleştirdiğimiz inşaat hizmetleri ve akaryakıt işlerimizle VURALHAN GRUP ismini Anadolu’ya yaydık. Merkezi Ankara’da olan, Kırıkkale’de 2 benzin istasyonu, akaryakıt taşımacılığı için kullanılan tankerleri, Kırıkkale içinde 2 şubesi, Kırıkkale Şube irtibat ofisi, Modernize ettiğimiz Ankara Merkez ofisi ile Ankara ve Kırıkkale’nin en prestijli inşaat firmalarından birisine sahip olduk. YKV İnşaat Petrol şubemiz olarak çay yolunda 3 katlı binası ve çalışanları ile çay yolunda inşaat sektöründe büyümeye başlamış VURALHAN GRUP’a prestij kazandıracak işlere imza atmaya başlamıştır. VURALHAN GRUP olarak en büyük özelliğimiz KAMU KURUMLARINDA ve ÖZEL SEKTÖRDE işi zamanından önce bitirmek, taahhüt edileni de fazlasıyla gerçekleştirmek.. işte VURALHAN GRUP böyle büyüdü, büyümeye de devam edecek…

20 yıllık tecrübemiz ile Ankara ve Kırıkkale’nin lider markası olmayı başaran VURALHAN GRUP, hızlı adımlarla inşaat ve akaryakıt sektöründe başarılı ve istikrarlı büyümesini sürdürmektedir.

VURALHAN GRUP olarak felsefemiz; Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır felsefesinden hareketle;

– Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye indirgemek,

– Sürekli iyileştirme geliştirme çalışmaları yapmak,

– Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermek,

– İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmek, Yukarıdaki madde esaslarına göre çalışmayı taahhüt ediyoruz.

Misyonumuz; Müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu binalar inşaa etmek ve müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz; yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteli hizmetleri müşterilere sunmak ve bu çıtayı yükseltmek marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemek pazarda lider firma yapımızı korumak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak Ülke ekonomisine destek olmaktır.

Denizhan VURAL

Yönetim Kurulu Başkanı